News letter
Bezpłatny Poradnik

Energia wiatrowa

 
1

Planowanie i rozwój

Analizujemy możliwości przeprowadzenia inwestycji: wybieramy odpowiedni teren, oceniamy potencjał energetyczny, plany rozwoju i dostępność sieci elektroenergetycznej. Nadzorujemy przebieg działań administracyjno-prawnych, od uzgodnienia warunków współpracy z właścicielami gruntów, poprzez przygotowanie odpowiedniej dokumentacji i umów, na współpracy z instytucjami wspierającymi inwestycje skończywszy.

2

Budowa

Przygotowujemy projekt budowlany i energetyczny lub nadzorujemy jego przygotowanie. Zajmujemy się kompleksową budową z pełnym nadzorem budowlanym: przygotowujemy teren, wykonujemy fundamenty, montujemy stoły, panele i inwertery, montujemy i podłączamy stacje trafo. Realizujemy odbiory i uruchamiamy elektrownie.

3

Zarządzanie techniczne

Optymalizujemy pracę elektrowni, zapewniamy jej funkcjonowanie i podnosimy efektywność. Monitorujemy pracę i wydajność elektrowni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Prowadzimy inspekcje, naprawy i pomiary gwarantujące niezakłóconą pracę. Przygotowujemy rzeczowe raporty i analizy. Zajmujemy się kontrolą finansową, prowadzimy sprawozdania.

4

Zakup projektów

Poza tworzeniem własnych farm kupujemy również projekty na różnych etapach zaawansowania.

 
 

Umów się na bezpłatne konsultacje

 


     

    Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie . Polityka prywatności. Zarządzaj ciasteczkami

    Rozumiem