News letter
Bezpłatny Poradnik

Rozwiązania dla firmy

Rozwiązania

DLA FIRMY

 
 
 

Szukasz doradztwa w zakresie atrakcyjnych cenowo i ekologicznych rozwiązań energetycznych dla swojej firmy?

 

Nasza oferta jest dla Ciebie!

 

Zobacz ofertę

 
 

Produkcja własnej energii? Jest możliwa dzięki przetwarzaniu energii słonecznej na prąd przy użyciu instalacji fotowoltaicznej. W efekcie otrzymasz czystą, darmową energię ze słońca, a wraz z nią niezależność energetyczną i maksymalne obniżenie kosztów! Zapewniamy również dostęp do najkorzystniejszych ofert sprzedaży prądu od Polskiej Grupy Energetycznej.

 

Fotowoltaika

Obniż rachunki za energię niemal do zera i zyskaj niezależność dzięki instalacji fotowoltaicznej! Gwarantujemy najlepszą jakość instalacji, atrakcyjne warunki gwarancyjne i najwyższe standardy obsługi klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Pompy ciepła

Wybierz ekonomiczne, wydajne i ekologiczne źródło ciepła! Pompa ciepła zestawiona z instalacją fotowoltaiczną to skuteczny sposób na praktycznie bezkosztowe i bezemisyjne zasilanie oraz ogrzewanie każdej firmy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Odkup zielonej energii

Zyskaj na energii wyprodukowanej przez wykorzystywane w Twojej firmie odnawialne źródła energii dzięki atrakcyjnym warunkom odkupu. Pomożemy Ci w zarządzaniu ryzykiem rynkowym i optymalizacji przychodów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Turbiny wiatrowe

Wykorzystaj wiatr do produkcji energii dla Twojej firmy! Pomożemy Ci zbudować własną mikroinstalację wiatrową i zadbamy o wszystkie formalności, byś mógł cieszyć się darmowym prądem pozyskanym z wiatru.

Napisz do nas, jeżeli jesteś zainteresowany

 

Audyty energetyczne i DSR

Przeanalizujemy i ocenimy obecny stan energetyczny Twojej firmy. Pokażemy najlepsze rozwiązania i ocenimy opłacalność każdego z nich, by stworzyć optymalny sposób pozyskiwania energii w przedsiębiorstwie.

Napisz do nas, jeżeli jesteś zainteresowany

 
 
 
 
 
 

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie . Polityka prywatności. Zarządzaj ciasteczkami

Rozumiem