Praca

W związku z etapem ciągłego rozwoju sprzedaży poszukujemy osób do pracy na terenie całej Polski na stanowiskach:

  • Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy
  • Telemarketer

Prześlij CV z nazwą stanowiska w tytule na adres e-mail  rekrutacja@naster.pl.

Prosimy o dopisanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Firma Naster jest autoryzowanym partnerem PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzącego w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A

Opis stanowiska
  • Doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej dla klientów z sektora B2B.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możliwości).
  • Doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną.
  • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych.
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.
Poszukujemy osób, które:
  • Są najlepszymi sprzedawcami w swojej branży.
  • Są komunikatywne i kreatywne, łatwo nawiązują przyjazne relacje.
  • Posiadają minimum średnie wykształcenie, wyższe będzie atutem.
  • Posiadają  minimum 2 lata doświadczenia B2B lub najlepsze wyniki sprzedaży w innym sektorze.
  • Są urodzonymi sprzedawcami nie ważne czy pracują jako KAM czy zaczynają dopiero swoja karierę w sprzedaży liczy się dla nas głównie osobowość.
  • Chcą rozwijać swoje umiejętności sprzedaży i nieustannie się szkolić.
  • Realizują założone cele, potrafią sprawnie finalizować umowy.
  • Posiadają prawo jazdy kat B.
  • Mają umiejętność organizowania własnego czasu pracy, lub są gotowe pracować pod presją już ułożonego planu spotkań.
  • Podejmują inicjatywę i angażują się w powierzane zadania.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej energii elektrycznej w sektorze B2B.
Firma oferuje:
  • Umowa: Współpraca na zasadach umowy zlecenia lub działalności gospodarczej z podstawą plus wysoka prowizja.
  • Wynagrodzenie: Chcemy żeby nasi przedstawiciele zarabiali najlepiej, dlatego dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne jest niezwykle atrakcyjne i bez górnego limitu.
  • Zapewniamy: Wsparcie telemarketingu, pełne szkolenie, sprawdzony know-how oraz materiały i narzędzia potrzebne do pracy. Dodatkowo stałą pomoc merytoryczną Regionalnego Kierownika Sprzedaży.
  • Narzędzia pracy: Umożliwiamy korzystanie z samochodu firmowego, telefonu służbowego i innych materiałów firmowych niezbędnych w sprzedaży.
  • Dla najlepszych: Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych naszej firmy, które wiążą się jeszcze z wyższymi profitami ponieważ rekrutujemy liderów i managerów tylko wewnętrznie po sprawdzeniu się w sprzedaży.
  • Wsparcie: Możliwość umawiania spotkań przez wewnętrzne Call Center.
Opis stanowiska:

  • Osoba pracująca na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za umawianie spotkań z klientami biznesowymi dla Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych PGE Obrót S.A.
  • Będzie ściśle współpracowała z dedykowanym Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym PGE Obrót S.A. w zakresie organizacji spotkań.

  • Posiadają umiejętność swobodnej oraz poprawnej komunikacji telefonicznej.
  • Sprawnie obsługują komputer.
  • Są nastawieni na długofalową współpracę.
  • Mają pozytywne nastawienie.
  • Chętnie zatrudnimy także osoby w wieku 40 +.

  • Umowa: Współpraca na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie: Gwarantowana podstawa plus systemy prowizyjne.
  • Zapewniamy: Pakiet szkoleń wdrażających do pracy oraz cyklicznych podnoszących kwalifikacje.
  • Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku w godz.7:30 do 15:30.
  • Dla najlepszych: Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy.