Dla firmy

Oferta dla małych i średnich Przedsiębiorstw.
Drogi Kliencie,

Chcielibyśmy zadeklarować chęć dostarczania Twojej firmie prądu z PGE Obrót S.A. Pragniemy być dla Ciebie solidnym, rzetelnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Takim, który odpowie na wszystkie Twoje potrzeby i zastosuje korzystne oraz satysfakcjonujące obie strony rozwiązania. Mamy wiele do zaoferowania.

PGE jest w 100% polską firmą, największym producentem prądu w naszym kraju i jednym z największych w Europie. Korzysta jedynie z własnych konwencjonalnych oraz odnawialnych źródeł energii, co sprawia że jest niezależne. Dzięki temu może zagwarantować Ci stabilną i bezpieczną dostawę prądu.

W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a w wyborze optymalnej taryfy dla Twojej firmy pomogą nasi kompetentni certyfikowani Doradcy Energetyczni.
Sprawdź ile możesz zaoszczędzić!

NASZA OFERTA;

Kolejny raz potwierdza się, jak wielką wagę PGE przywiązuje do małych i średnich przedsiębiorstw, korzystających z taryfy C1x oraz C2x. Stale obniżane koszty energii pozwolą na oszczędności, albo przyczynią się do rozwoju zgodnie z zasadą „ więcej zużywasz-mniej płacisz”.

Zalety oferty:

  • ceny niższe nawet do 30%,
  • ceny uzależnione od zużycia energii,
  • gwarancja ceny i współpraca z największą grupą energetyczną w Polsce,
  • opłata handlowa nawet od 1zł,